Witam.
Mam problem z piekarnikiem Whirlpool AKP 458 NB, bo zaczął przypalać od góry. Lampka kontrolna wcale nie gaśnie po nagrzaniu. Pomyślałem, że problem tkwi w termostacie. Zamówiłem oryginalny i zamontowałem zgodnie z instrukcją, a problem pozostał. Mimo, że ustawie temperaturę np. 100 °C, to i tak nagrzewa się na full. Proszę o pomoc co jeszcze może być nie tak i z góry dziękuję i pozdrawiam.
Poprawiłem TONI_2003
Mam problem z piekarnikiem Whirlpool AKP 458 NB, bo zaczął przypalać od góry. Lampka kontrolna wcale nie gaśnie po nagrzaniu. Pomyślałem, że problem tkwi w termostacie. Zamówiłem oryginalny i zamontowałem zgodnie z instrukcją, a problem pozostał. Mimo, że ustawie temperaturę np. 100 °C, to i tak nagrzewa się na full. Proszę o pomoc co jeszcze może być nie tak i z góry dziękuję i pozdrawiam.
Poprawiłem TONI_2003