Cześć,
Czy przy pomocy VBA, mogę edytować formułę z komórki? Np. w komórce A1 mam formułę =Jeżeli(B1>10,1,0)
I chcę edytować na =Jeżeli(C1>10,1,0)
Chodzi mi o samą możliwość. Bo formułę w komórce mam bardziej rozbudowaną. Jeżeli się da to w jaki sposób się za to zabrać.
Czy przy pomocy VBA, mogę edytować formułę z komórki? Np. w komórce A1 mam formułę =Jeżeli(B1>10,1,0)
I chcę edytować na =Jeżeli(C1>10,1,0)
Chodzi mi o samą możliwość. Bo formułę w komórce mam bardziej rozbudowaną. Jeżeli się da to w jaki sposób się za to zabrać.