Witam.
Gdy podłączyłem telefon do ładowania Motorola G51 na wyświetlaczu pojawił się o to taki komunikat
"No valid operating system could be found.
The device will not boot.
Telefon kupiłem 5msx temu jest wciąż na gwarancji. Dodam,że nie da się zrobić "Recovery mode " bo owszem pojawia się taka opcja na wyświetlaczu,ale nie da się jej wykonać. Czy można to jakoś ogarnąć czy lepiej wysłać telefon do gwarancji?
Gdy podłączyłem telefon do ładowania Motorola G51 na wyświetlaczu pojawił się o to taki komunikat
"No valid operating system could be found.
The device will not boot.
Telefon kupiłem 5msx temu jest wciąż na gwarancji. Dodam,że nie da się zrobić "Recovery mode " bo owszem pojawia się taka opcja na wyświetlaczu,ale nie da się jej wykonać. Czy można to jakoś ogarnąć czy lepiej wysłać telefon do gwarancji?