logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jaką nagrywarkę DVD wybrać do zgrywania filmów z kaset?

Krrzysztof1 24 Lis 2005 14:30 1710 6
REKLAMA
  • #1 2021771
    Krrzysztof1
    Poziom 11  
    Posty: 5
    Witam. Kupiłem ostatnio kamerę cyfrową i chciałbym przegrać filmy z kaset na płyty. Jaką powinienem kupić nagrywarkę (nie do komputera) i ewentualnie dlaczego? Liczę na pomoc. Może zrobię sobie prezent na gwiazdkę.:D

    Przeniosłem z: Schematu/instrukcji... [h]
  • REKLAMA
  • #2 2021777
    sarnask8
    Poziom 16  
    Posty: 235
    Pomógł: 16
    Ocena: 2
    a na czym ta kamera nagrywa?? jak nagrywa na plytach dvd to nie bedzie problemu
  • REKLAMA
  • #3 2024172
    Krrzysztof1
    Poziom 11  
    Posty: 5
    Ngrywa na małe kasety.
  • REKLAMA
  • #4 2026414
    sarnask8
    Poziom 16  
    Posty: 235
    Pomógł: 16
    Ocena: 2
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72132440 musisz kupić coś takiego tutaj widze akurat calkiem niezla cena 418 zl . Ostatnio jak sie rozgladalem po takich rzeczach to byly po 1.5 tys. ale to bylo dosc dawno..Pozdrawiam - to jest calkiem spory wydatek ale przyszlosciowy niedlugo calkiem znikną magnetowidy a w domach bedzie cos takiego.
  • REKLAMA
  • #5 2033447
    Krrzysztof1
    Poziom 11  
    Posty: 5
    Serdeczne dzięki, chyba wejdę w ten temat.
    Pozdrawiam.
  • #6 2043370
    Gustavo
    Poziom 18  
    Posty: 366
    Pomógł: 2
    Ocena: 5
    sarnask8 napisał:
    http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72132440 musisz kupić coś takiego tutaj widze akurat calkiem niezla cena 418 zl . Ostatnio jak sie rozgladalem po takich rzeczach to byly po 1.5 tys. ale to bylo dosc dawno..Pozdrawiam - to jest calkiem spory wydatek ale przyszlosciowy niedlugo calkiem znikną magnetowidy a w domach bedzie cos takiego.


    A czy jest tam tuner TV ? Jakoś nie widzę. IMO kupno nagrywarki stacjonarnej bez tunera to nie jest najlepszy pomysł - odchodzące do lamusa magnetowidy mają przecież tunery (z wyj. najtańszych zabawek).
    Wracając do tematu to słyszałem że niektóre firmy potrafią robić numery typu, że sprzęt nie odtwarza DVD nagranych samemu kamerą i obrobionych na PC (nie wspominając o kopiach filmów DVD).

    A co sądzicie o nagrywarkach:

    1. Panasonic ?, np. DMR ES10 ? Pokazana tu: http://www.rtvagd.sklep.pl/?prod_id=4714 , w Media Markt ostatnio do kupienia za ok. 750 PLN

    2. Manta ? Za ok. 649 zł mozna kupić Emperor 012 pokazany np. tu : http://zakupy.ibex.pl/elektronika/manta-012-e...rder-odtwarzacznagrywarka-dvddivx/2005/11/15/
  • #7 2043673
    Krrzysztof1
    Poziom 11  
    Posty: 5
    Dzięki.
    Wszedłem na podane przez Ciebie adresy i moja wiedza jest już większa.
    Zawsze bałem się tanich rzeczy.

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik posiada kamerę cyfrową nagrywającą na małe kasety i chce przegrać filmy z tych kaset na płyty DVD za pomocą nagrywarki niezależnej od komputera. W dyskusji zwrócono uwagę, że nagrywarka powinna umożliwiać bezproblemowe nagrywanie z kamery, a także warto rozważyć obecność tunera TV, który jest standardem w magnetowidach i może być przydatny. Pojawiły się propozycje konkretnych modeli nagrywarek DVD, takich jak Panasonic DMR ES10 oraz Manta Emperor 012, dostępnych w cenach od około 649 do 750 zł, co jest korzystne w porównaniu do wcześniejszych wyższych cen. Zwrócono uwagę na potencjalne problemy z kompatybilnością odtwarzania DVD nagranych samodzielnie lub obrobionych na komputerze. Linki do ofert i sklepów internetowych umożliwiają dalsze zapoznanie się z urządzeniami.
REKLAMA