logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Wężyk odpowietrzający i uszczelka w zbiorniku oleju - Husqvarna 236: Czy jeszcze coś potrzebne?

bergcholc 11 Cze 2023 16:44 1170 1
REKLAMA
  • #1 20613197
    bergcholc
    Poziom 3  
    Posty: 244
    Ocena: 14
    Dzień dobry
    podczas gdy czyscilem pile Husqvarna 236 zbiorniku oleju znalazłem wężyk
    Pasuje do tej dziury ale czy coś jeszcze powinno być dziękuję
    Doczytałem się że jest to odpowietrznik oleju
    Ale czy coś powinno być jeszcze może jakaś uszczelka
    Dziękuję
    Załączniki:
    • Wężyk odpowietrzający i uszczelka w zbiorniku oleju - Husqvarna 236: Czy jeszcze coś potrzebne? IMG_20230611_123825.jpg (574.62 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 20618660
    bergcholc
    Poziom 3  
    Posty: 244
    Ocena: 14
    Rurka odpowietrzający zbiornik oleiu nie tam nie ma a to czarne to Agnes jakby
REKLAMA