Dzień dobry
podczas gdy czyscilem pile Husqvarna 236 zbiorniku oleju znalazłem wężyk
Pasuje do tej dziury ale czy coś jeszcze powinno być dziękuję
Doczytałem się że jest to odpowietrznik oleju
Ale czy coś powinno być jeszcze może jakaś uszczelka
Dziękuję
podczas gdy czyscilem pile Husqvarna 236 zbiorniku oleju znalazłem wężyk
Pasuje do tej dziury ale czy coś jeszcze powinno być dziękuję
Doczytałem się że jest to odpowietrznik oleju
Ale czy coś powinno być jeszcze może jakaś uszczelka
Dziękuję