Taki oto regulator temperatury wody, jak w załączniku. Potrzebuje podłączyć do niego:
1) kabel zasilający do gniazdka. Mam taki kabel ma żyłkę niebieska i brązową, zakończony jest wtyczką.
2) po drugie trzeba do niego podłaczyć grzałkę która zakończona jest wtyczką bez uziemienia, a więc tak jak w punkcie 1) tez musze podłaczyć do tego regulatora kabelek zasilający a do niego ta grzałkę.
Tylko że ja jestem księgowy z zawodu i pojęcia nie mam jak to zrobić, coś wczoraj w nocy podłubałem, włączyłem i zrobiłem zwarcie, nie wiem czy regulator sie nie spalił, ale jakby co mam jeszcze jeden, tyle że przed podłaczeniem go wolę już siż podpytać
1) kabel zasilający do gniazdka. Mam taki kabel ma żyłkę niebieska i brązową, zakończony jest wtyczką.
2) po drugie trzeba do niego podłaczyć grzałkę która zakończona jest wtyczką bez uziemienia, a więc tak jak w punkcie 1) tez musze podłaczyć do tego regulatora kabelek zasilający a do niego ta grzałkę.
Tylko że ja jestem księgowy z zawodu i pojęcia nie mam jak to zrobić, coś wczoraj w nocy podłubałem, włączyłem i zrobiłem zwarcie, nie wiem czy regulator sie nie spalił, ale jakby co mam jeszcze jeden, tyle że przed podłaczeniem go wolę już siż podpytać