Witam. Problem z ciągnikiem C-385 i pługiem obrotowym. Ciśnienie na wyjściu wynosi 150 ( na wolnych obrotach ), a obrót jest powoli. Żeby obrócić na drugą stronę, to trzeba czekać gdzieś około 40 sekund. Siłownik na 2 węże z kostką. Co może być przyczyną wolnego obrotu ?