Witam!!!!!!!!
Mam takie zapytanko odnosnie koncowki mocy dap palladium p-900. Czy posiada ktos z Was ta koncowke. Chcialbym wiedziec wszystko o niej, bo zamierzam w niedlugim czasie zakupic na male imprezy i chce sie dowiedziec jak sie sprawuje,czy sie nie grzeje za bardzo i czy jest wydajna jak za ta cene okolo 990 zl z parametrami 2x300 W na 8 Ohm i 2x450 W na 4 Ohm. Koncowka ta chodzilaby na 8 Ohm pod kolumienki, jesli ktos posiada to prosze napisac tez ile ja juz eksplatuje. Moze ktos juz ja rozbieral ze znawcow elektrody i moglby powiedziec na jakich czesciach jest zbudowana czy wiatraki sa wytrzymale i dobrze odprowadzaja cieplo oraz czy jest dobrze wykonana od wewnatrz. Prosze o wasze opinie na ten temat. Za odpowiedz z gory dziekuje i pozdrawiam.
Mam takie zapytanko odnosnie koncowki mocy dap palladium p-900. Czy posiada ktos z Was ta koncowke. Chcialbym wiedziec wszystko o niej, bo zamierzam w niedlugim czasie zakupic na male imprezy i chce sie dowiedziec jak sie sprawuje,czy sie nie grzeje za bardzo i czy jest wydajna jak za ta cene okolo 990 zl z parametrami 2x300 W na 8 Ohm i 2x450 W na 4 Ohm. Koncowka ta chodzilaby na 8 Ohm pod kolumienki, jesli ktos posiada to prosze napisac tez ile ja juz eksplatuje. Moze ktos juz ja rozbieral ze znawcow elektrody i moglby powiedziec na jakich czesciach jest zbudowana czy wiatraki sa wytrzymale i dobrze odprowadzaja cieplo oraz czy jest dobrze wykonana od wewnatrz. Prosze o wasze opinie na ten temat. Za odpowiedz z gory dziekuje i pozdrawiam.