Witam
Wykonano u mnie montaz napędu nice master 220 do bramy dwuskrzydłowej. Po kilku dniach pękła śruba mocująca siłownik w lewym skrzydle, śruba została wymieniona. Następnie pękła śruba w lewym skrzydle. Proszę o informację, jaka może być przyczyna. Czy taka wymiana ma sens? Czy źle zamocowane są silowniki ?
Dziękuję za odpowiedź.
Wykonano u mnie montaz napędu nice master 220 do bramy dwuskrzydłowej. Po kilku dniach pękła śruba mocująca siłownik w lewym skrzydle, śruba została wymieniona. Następnie pękła śruba w lewym skrzydle. Proszę o informację, jaka może być przyczyna. Czy taka wymiana ma sens? Czy źle zamocowane są silowniki ?
Dziękuję za odpowiedź.