Witam , ostatnio zmagam się z dużym problemem a dokładniej w grze counter strike 2 , W niektórych momentach fps potrafią spaść z 250 stałych do nawet 3 zauważyłem że w większości razy dzieje się tak przy tym jak na ekranie widze smoke (Nie przy wybuchu) Tymczasową naprawą tego problemu to alt tab do pulpitu i powrót do gry , niestety to rozwiązanie tymczasowe bo po jakimś czasie problem występuje znowu i robi się to utłaczające mam procesor ryzen 5 5600G (Nie używam integry) oraz karte rx 6600XT używkę , 2X 8GB RAM 3200Mhz , chłodzenie do procesora bardzo dobre zasilacz 650W , Jeśli ktoś znał rozwiązanie tego problemu , byłbym bardzo wdzięczny .