logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] napęd Nice Thor1500 +Vidos S20DA -> rozbudowa o monitor??

Matheu 25 Sty 2024 17:13 423 2
  • #1 20928376
    Matheu
    Poziom 25  
    Posty: 1005
    Pomógł: 61
    Ocena: 301
    Hejka
    (nie wiem czy posta dać do "Domofony" czy "Automatyka bram")

    Stan obecny:
    - Vidos S20DA analogowa stacja bramowa (otwieranie furtki na brelok zbliżeniowy/ PIN z klawiatury)
    - Nice Thor 1500 - napęd bramy przesuwnej, otwieranie pilotem.
    obecnie- BEZ MONITORA

    Jak rozbudować układ właśnie o monitor, najchętniej z funkcją WiFi. Raczej firmy Vidos (to powinno wszystko współpracować)
    czy Vidos M10B-X lub Vidos M11B-X?
    czy może coś jeszcze innego?
  • #2 20956305
    Maciej_30
    Poziom 17  
    Posty: 483
    Pomógł: 5
    Ocena: 56
    Jeżeli z Wi-fi, to tylko te dwa.
  • #3 20988504
    Matheu
    Poziom 25  
    Posty: 1005
    Pomógł: 61
    Ocena: 301
    Maciej_30, Kolego - nie pytałem się, które mają mieć WiFi (bo to jest oczywiste po rzucie oka na dokumentację), tylko chciałem się upewnić czy te urządzenia które zaproponowałem - będą współpracować z dotychczasowym systemem.

    Kupiłem Vidos M10B-X, monitor współpracuje z resztą systemu.
REKLAMA