Hejka
(nie wiem czy posta dać do "Domofony" czy "Automatyka bram")
Stan obecny:
- Vidos S20DA analogowa stacja bramowa (otwieranie furtki na brelok zbliżeniowy/ PIN z klawiatury)
- Nice Thor 1500 - napęd bramy przesuwnej, otwieranie pilotem.
obecnie- BEZ MONITORA
Jak rozbudować układ właśnie o monitor, najchętniej z funkcją WiFi. Raczej firmy Vidos (to powinno wszystko współpracować)
czy Vidos M10B-X lub Vidos M11B-X?
czy może coś jeszcze innego?
(nie wiem czy posta dać do "Domofony" czy "Automatyka bram")
Stan obecny:
- Vidos S20DA analogowa stacja bramowa (otwieranie furtki na brelok zbliżeniowy/ PIN z klawiatury)
- Nice Thor 1500 - napęd bramy przesuwnej, otwieranie pilotem.
obecnie- BEZ MONITORA
Jak rozbudować układ właśnie o monitor, najchętniej z funkcją WiFi. Raczej firmy Vidos (to powinno wszystko współpracować)
czy Vidos M10B-X lub Vidos M11B-X?
czy może coś jeszcze innego?