Witam.
Mam problem. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, jak to założyć? Coś ewidentnie mi przeszkadza z tyłu. Najlepiej, gdyby ktoś do mnie zadzwonił, abyśmy mogli porozmawiać, ponieważ nie wiem, czy da się to opisać. Chodzi o włożenie komory do ekspresu, a konkretnie do ekspresu Siemens CTES32. Mój numer telefonu to 572735945. Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję bardzo.
Mam problem. Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć, jak to założyć? Coś ewidentnie mi przeszkadza z tyłu. Najlepiej, gdyby ktoś do mnie zadzwonił, abyśmy mogli porozmawiać, ponieważ nie wiem, czy da się to opisać. Chodzi o włożenie komory do ekspresu, a konkretnie do ekspresu Siemens CTES32. Mój numer telefonu to 572735945. Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję bardzo.