Witam!
Czy istnieje możliwość włączenia UEFI w Lenovo V15-ADA?
Czy istnieje możliwość włączenia UEFI w Lenovo V15-ADA?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamZbyMa napisał:Czy istnieje możliwość włączenia UEFI