Witam.
W jaki sposób można zgrać istniejące firmware na nośnik zewnętrzny? Mam dwie drukarki M5521, jedna po polsku a druga po niemiecku. Chciałbym przenieść polskie na tą drugą. Napiszcie proszę jak w tych modelach to zrobić, jakiego narzędzia użyć.
W jaki sposób można zgrać istniejące firmware na nośnik zewnętrzny? Mam dwie drukarki M5521, jedna po polsku a druga po niemiecku. Chciałbym przenieść polskie na tą drugą. Napiszcie proszę jak w tych modelach to zrobić, jakiego narzędzia użyć.