Od jakiegoś czasu mam spory problem, jakość grafiki na moim monitorze jest tragiczna, czcionka i tekstury w każdej grze czy filmie są poszarpane.
Aktualizowałem wszystkie sterowniki, problem występuje na każdej rozdzielczości. Próbowałem też grzebać w ustawieniach, ale nic to nie dało.
Używam monitora Samsung Odyssey G3 podłączonego kablem HDMI, karta graficzna to rtx 3060. Ktoś ma jakieś pomysły?
Aktualizowałem wszystkie sterowniki, problem występuje na każdej rozdzielczości. Próbowałem też grzebać w ustawieniach, ale nic to nie dało.
Używam monitora Samsung Odyssey G3 podłączonego kablem HDMI, karta graficzna to rtx 3060. Ktoś ma jakieś pomysły?