Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z wydrukami w sieci EPSON AcuLaser C900

mechanik1980 03 Gru 2005 23:48 1026 3
  • #1 03 Gru 2005 23:48
    mechanik1980
    Poziom 9  

mam dziwny problem z wydrukami po sieci na c900, wersja bez wbudowanej karty print servera. Kiedy na drukarke pusci sie wydruk "po sieci" z jednej aplikacji np 10 kopii tych samych stron z Worda wszystko jest ok, problem pojawia sie kiedy wybierze sie do drukowania np 1 i 4 strone dokumentu lub kiedy drukarka drukuje pusci sie wydruk z innej aplikacji lub komputera w sieci, wtedy po wydrukowaniu pierwszej strony drukarka zglasza blad, miga czerwona lampka. Problem ten wystepuje zarowno kiedy jest ona udostepniana przez komputer jak i kiedy jest udostepniona przez normalny print serwer, w agawie powiedziano mi ze wina moze byc jej pamiec ktora mozna rozbudowac. Co myslicie?

• #2 04 Gru 2005 17:50
    marek216

Poziom 43  

najprawdopodobniej Cię nie okłamali
    wygląda na to że bufor drukarki sie zapycha
    ile ma obecnie pamięci ?

• #3 04 Gru 2005 22:37
    mechanik1980
    Poziom 9  

teraz 16MB jutro bede w firmie to dowiem sie dokladnie, pamiec rozbudowuje sie chyba zwyklymi simm-ami, jak pogrzebie dam znac czy to bylo to, chyba ze komus przyjdzie jeszcze cos do glowy

• #4 05 Gru 2005 10:35
    Deidre_Bogoos
    Poziom 12  

pamiec w tej drukarce to nie simmy, tylko pamieci dimm - krotkie.
    z wygladu przypominaja te do niektorych hpkow, ale nie probowalem podmieniac.
    na plycie sa 2 gniazda - jedno standardowo zajete przez kosc 16 mega, jedno wolne. najzabawniejsze jest to ze kosci z 1wszego slotu nie da sie wpiac do drugiego (chcialem dolozyc kosc z drugiej takiej samej drukarki ktora mam na czesci)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME