Wymiana klawisza w ACER NITRO 5
kupiłam używanego laptopa po jakimś czasie klawisz zaczął wypadać (niestety jest to strzałka w prawo->)
zamówiłam nowy klawisz nowy zaczep nowa gumka wszystko pięknie wymiana udana... ale
o ile naciskam równo pośrodku klawisz jest spoko, jednak wystarczy trochę bardziej z prawego boku i już klawisz podnosi sie i nie wraca do właściwej pozycji.
Czy to wina nie wklejonej gumki tylko założenie jej "luźno"? jeśli tak to czym taka gumkę "wkleić"
nie jestem nałogowym graczem, i szkoda mi wywalić pół pensji jeśli tylko jeden klawisz " ma swoje fochy"
Oczywiście na ekranie klawisz działa bez problemowo
kupiłam używanego laptopa po jakimś czasie klawisz zaczął wypadać (niestety jest to strzałka w prawo->)
zamówiłam nowy klawisz nowy zaczep nowa gumka wszystko pięknie wymiana udana... ale
o ile naciskam równo pośrodku klawisz jest spoko, jednak wystarczy trochę bardziej z prawego boku i już klawisz podnosi sie i nie wraca do właściwej pozycji.
Czy to wina nie wklejonej gumki tylko założenie jej "luźno"? jeśli tak to czym taka gumkę "wkleić"
nie jestem nałogowym graczem, i szkoda mi wywalić pół pensji jeśli tylko jeden klawisz " ma swoje fochy"
Oczywiście na ekranie klawisz działa bez problemowo