Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

VW Passat B5 instrukcja obsługi po polsku

sawus 04 Dec 2005 14:47 394787 49
IGE-XAO
    sawus
    Level 2  
    Witam wszystkich.
    Poszukuję -VW PASSAT B5 instrukcja obsługi po polsku.
    Jesli ktoś ma byłbym niezmiernie wdzięczny za przesłanie lub podanie linka, gdzie mogę takową znaleźć.
    Pozdrówka.:D
  • IGE-XAO
    groszek27
    Level 11  
    hej no ja tez szukam tej instrukcji i natej stronce co podałes to trzeba miec 10 postów niiestety tyle nie mam a nie chce pisac bzdur zeby miec tyle postów.Moż ktos mi to podesłać na maila.Z góry wielki dzieki
    kaja0127
    Level 1  
    Hej też jestem poszukiwaczem tejże instukcji do B5 i gdyby ktoś miał to się polecam i moją skrzynkę pocztową oczywiście. Z góry dzięki serdeczne
  • IGE-XAO
    majeranek69
    Level 1  
    Też jestem poszukiwaczem tejże instukcji do B5 i gdyby ktoś miał to się polecam i moją skrzynkę pocztową oczywiście. Z góry dzięki serdeczne
    marcin1010
    Level 12  
    Witam. Ja rowniez poszukuje polskiej instrukcji do passata b5. Za pomoc z gory dziekuje

Dodano po 59 [minuty]:

Witam. Znalazlem instrukcje do passata b5 na forum
    http://www.forum.vw-passat.pl
    w dziale download (nie trzeba miec punktow i postow)
    Pozdrawiam
    stanley45
    Level 1  
    witam
    Może ktoś mi pomoże w zdobyciu instrukcji obsługi do vw passat z 2003r Kombi, 1.9 TDI (130 KM) w języku polskim.
    Będę niezmiernie wdzięczna
    szklista
    Level 1  
    witam:) potrzebuję instrukcję jak wykasować "serwice inspect" vw passat b5. czy ktoś mógł by mi pomóc? proszę o kontakt na numer gg: 4827751 :) z góry dzięki:)
    klaudeczek2
    Level 1  
    Czy mógł by mi ktoś wysłać ów instrukcję na e-maila. Mój e-mail: klaudeczek2(malpa)onet.eu z góry serdecznie dziękuję.
    john-mh
    Level 1  
    na tej stronce podanej wyzej, gdy klikam Download, nie ma nic, a miala tam byc instrukcja obslugi Passata B5 ???????
    pwaldi
    Level 2  
    Witam ja równiez poszukuje instrukcji do B5,a konkretnie chodzi mi tylko o skasowanie "service" po wymianie oleju. Prosze o jakąs wskazówkę. Z góry dzięki. Pozdrawiam
    sipowitz
    Level 18  
    Quote:
    VW Passat 1996-99
    przycisk X prawy i Y lewy

Inspekcja olejowa - OEL
    1. Wcisnąć i przytrzymać przycisk X,
    2. Włączyć zapłon,
    3. Zwolnić przycisk X,
    4. W polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawiają się litery "OEL" lub "OIL",
    5. Dla modeli z zegarem cyfrowym obracać przycisk Y w prawo, aż w polu wyświetlacza pojawi się wskazanie "- - -",
    6. Dla modeli z zegarem analogowym zwolnić przycisk Y, aż w polu wyświetlacza pojawi się wskazanie "- - -",
    7. Wyłączyć zapłon.

Inspekcja serwisowa - INSP
    2. Włączyć zapłon,
    3. Zwolnić przycisk X,
    4. Wcisnąć i zwolnić przycisk X,
    5. W polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawiają się litery "INSP",
    6. Dla modeli z zegarem cyfrowym obracać przycisk Y w prawo, aż w polu wyświetlacza pojawi się wskazanie "- - -",
    7. Dla modeli z zegarem analogowym zwolnić przycisk Y, aż w polu wyświetlacza pojawi się wskazanie "- - -",
    8. W przeciwnym wypadku wskazanie "OEL" lub "OIL" wykasować z pola wyświetlacza jak opisano wyżej,
    9. Wyłączyć zapłon.

VW Passat 1999-00

Inspekacja serwisowa
    2. Włączyć zapłon,
    3. W polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawia sie słowo "SERVICE",
    4. Zwolnić przycisk X,
    5. Obrócić przycisk Y w prawo, w celu skasowania wskazania.

VW Passat 2000 à

1. Nacisnąć i przytrzymać przycisk X,
    2. Włączyć zapłon,
    3. W polu wyświetlacza licznika kilometrów pojawia się słowo "SERVICE",
    4. Zwolnić przycisk X,
    5. Obrócić przycisk Y w prawo, w celu skasowania wskazania,
    6. Wyłączyć zapłon.
    pwaldi
    Level 2  
    Bardzo dziękuje "sipowitzowi" za szybką odpowiedź mam nadzieję że sobie poradzę.Jeżeli mi sie uda to napewno napisze i się pochwalę. Jeszcze raz dzięki Pozdrowionka Agnieszka
    pwaldi
    Level 2  
    Hurraaaa udało sie,super sie cieszę bo nie muszę juz po każdej wymianie oleju jeździć do elektryka i robić słodkich minek prosząc go o wyzerowanie kompa.Jeszcze raz wielkie dzięki. Pozdrawiam Pa Pa
    P.S. Mam nadzieje ze może ja też będę mogła kiedys komuś w czymś pomóc. Agnieszka
    Buman
    Level 11  
    mariusziaga Wg mnie to chciałeś sobie dodać punktów przez napisanie posta... ale to nie moja sprawa. Ja chciałbym podziękować za linki do ksiązek. Thx
    marcel_76
    Level 13  
    czy ktoś mógłby mi wysłać instrukcję do passata b5 z 99 + sam naprawiam passata: marp76(malpa)op.pl
    Z góry serdecznie dziękuję wszystkim forumowiczom.
    Wiolka.
    Level 1  
    Ja równiez poszukuje instrukcji do B5. Będę wdzięczna za przesłanie jej na e-maila. Z góry dziękuję.
    andrzej0305
    Level 1  
    witam dzięki za informację o instrukcjach obsługi
    Shel
    Level 27  
    Witam ponownie, nadal mam problem ze ścinięciem książki, ponieważ w domu tego nie ściągne, bo mam iPlusa, a w pracy mam zablokowany dostęp do rapida, mageauplod itp, działają jedynie poprzez ominięcie proxy np. przez http://www.iamunblocked.com, ale z kolei wykrzaczają się skrypty java
    "Error : Javascript is not enabled on your browser!
    JavaScript is required to continue with your download." i dupa
    może ktoś mi to na maila prześle?
    np w dwóch częściach - pszeluga1(malpa)go2.pl, z góry dzięki
    arturwaj
    Level 2  
    CZEŚĆ. MAM PROŚBĘ PROSZĘ O PRZESŁANIE MI INSTRUKCJI OBSŁUGI DO PASSATA B5 1,6. Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC

Dodano po 55 [sekundy]:

SORKI. DODAJĘ ADRES: artiwaj(malpa)wp.pl

Dodano po 2 [minuty]:

CZEŚĆ. MAM PROŚBĘ: PROSZĘ O PRZESŁANIE MI INSTRUKCJI OBSŁUGI DO PASSATA B5 1,6. Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC. MÓJ ADRES: artiwaj(malpa)wp.pl.

Dodano po 6 [minuty]:

jeszcze jedno. rocznik 1997.
    gurusurf
    Level 1  
    Mam ta sama prosbe co wszyscy! Potrzebuje instrukcji Passata B5 a nie moge jej nigdzie znalezc! Mieszkam za granica i mam ograniczony dostep do kompa! Jesli ktos byl by tak mily i mogl mi wyslac na maila owa instrukcje to bede bardzo wdzieczny!!!!!

marcinsurf(malpa)gmail.com
    pepe1516
    Level 1  
    wielkie dzięki dla sipowitz, pozdrawiam