logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak zdjąć obudowę dekodera Sagemcom DSIW74 - brak instrukcji na YT

flinc 27 Mar 2024 10:38 891 6
REKLAMA
  • #1 21021559
    flinc
    Poziom 30  
    Posty: 1590
    Pomógł: 93
    Ocena: 155
    Dekoder Sagemcom DSIW74. Jak otworzyć obudowę? W YT, nie ma w temacie.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 21021643
    mariukonie
    Poziom 31  
    Posty: 1295
    Pomógł: 197
    Ocena: 376
    Czasem śrubki są ukryte pod gumkami nóżek, naklejkami itd.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 21021815
    LeDy
    Poziom 43  
    Posty: 19066
    Pomógł: 1984
    Ocena: 2917
    Tuner jest zaplombowany i pod plombą wykonaną z ze stickera jest śruba.
  • #4 21021965
    mariukonie
    Poziom 31  
    Posty: 1295
    Pomógł: 197
    Ocena: 376
    Więc stracisz gwarancję jeśli zdejmiesz obudowę.
  • REKLAMA
  • #5 21021968
    flinc
    Poziom 30  
    Posty: 1590
    Pomógł: 93
    Ocena: 155
    @LeDy
    Co się kryje z nazwą Karta Cayman czy karta jest nie parowana chcąc użyć w innym dekoderze
  • Pomocny post
    #6 21022001
    LeDy
    Poziom 43  
    Posty: 19066
    Pomógł: 1984
    Ocena: 2917
    Z kartami nie mam styczności.
  • REKLAMA
  • #7 21022320
    tomaszlonski
    Poziom 38  
    Posty: 3367
    Pomógł: 341
    Ocena: 889
    Karta na pewno jest parowana i działa prawidłowo tylko w tym odbiorniku.

    W innych odbiornikach powinno działać tylko kilka programów nie parowanych.
    Do działania w innych tunerach czy modułach Ci wymagane są odpowiednie dane parowania.

Podsumowanie tematu

✨ Aby zdjąć obudowę dekodera Sagemcom DSIW74, należy zwrócić uwagę na ukryte śrubki, które mogą znajdować się pod gumkami nóżek lub naklejkami. Tuner jest zaplombowany, a pod plombą z naklejki znajduje się śruba. Należy jednak pamiętać, że otwarcie obudowy może skutkować utratą gwarancji.
REKLAMA