logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Szukam WSAD do Cabletech URZ0326 bez HEVC, M3821P, 25VQ32BSEG, MXL608

gradek83 30 Mar 2024 20:50 456 0
REKLAMA
  • #1 21026237
    gradek83
    Poziom 43  
    Posty: 9105
    Pomógł: 929
    Ocena: 2095
    Marka: Cabletech
    Model: URZ0326
    Chassis (płyta lub główne podzespoły):M3821P-S2017-8-21
    SPI FLASH: 25VQ32BSEG
    IC TUNERA: MXL608
    Inne (uwagi): Wsad można wgrać klasycznie przez programowanie albo tak samo jak się aktualizuje firmware plik kopiujemy na nośnik danych wpinamy w USB i w menu wybieramy aktualizację oprogramowania zaznaczamy konkretny plik i aktualizujemy.

    O ile się nie mylę po mimo DVB-T2 tuner nie posiada HEVC



    Załączniki:
    • Cabletech URZ0326 POL_V1.1_2017-12-9 M3821P_V1.0 .bin.abs.zip (1.99 MB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Szukam WSAD do Cabletech URZ0326 bez HEVC, M3821P, 25VQ32BSEG, MXL608 T4.jpg (68.19 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Szukam WSAD do Cabletech URZ0326 bez HEVC, M3821P, 25VQ32BSEG, MXL608 T1.jpg (118.64 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Szukam WSAD do Cabletech URZ0326 bez HEVC, M3821P, 25VQ32BSEG, MXL608 T2.jpg (92 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
    • Szukam WSAD do Cabletech URZ0326 bez HEVC, M3821P, 25VQ32BSEG, MXL608 T3.jpg (361.99 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
REKLAMA