Witam . Problem polega na tym że podczas włączania i wyłączania ekspresu woda nie leci przez wylewkę .. tylko od środka do tacki ... Tak jak by wylewka była zapchana... Dziwne bo kawa leci i jest gorąca . Proszę o Pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam