Witam
Próbuje zmusić Mega16 do wygenerowania przebiegu o czestotliwości powyżej 100kHz (w domyśle 500kHz) ale niestety pacjent odmawia współpracy... na kwarcy 11059200 maksymala częstotliwość to 40kHz dla 16MHz podskoczyła do 59kHz. I nic nie daje zmiana wartości preskalera i/lub ładowanie wartości do timera (testowane z timerem 1 i 0)... Czy ktoś borykał sie juz z takim problemem? A może to ułomność Bascoma? Nie testowałem w C ani w ASM...
Pozdrawiam
Próbuje zmusić Mega16 do wygenerowania przebiegu o czestotliwości powyżej 100kHz (w domyśle 500kHz) ale niestety pacjent odmawia współpracy... na kwarcy 11059200 maksymala częstotliwość to 40kHz dla 16MHz podskoczyła do 59kHz. I nic nie daje zmiana wartości preskalera i/lub ładowanie wartości do timera (testowane z timerem 1 i 0)... Czy ktoś borykał sie juz z takim problemem? A może to ułomność Bascoma? Nie testowałem w C ani w ASM...
Pozdrawiam