Witam! Tak jak pisałem wcześniej posiadam amplituner pionier vsx - 418 dokupiłem do niego subwoofer aktywny jamo 1810 i chcialbym żeby to jakoś grało a jest problem. Z góry dziękuję za pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam