Witam.
Posiadam Zodiak DSS402 w dobrym stanie wizualnym i chciałbym przywrócić go do życia. Płyta wzmacniacza raczej jest ok (w porównaniu do innego sprawnego). Obecnie nowe elektrolity i tranzystory mocy. Podpinając magnetofon pod dedykowane gniazdo jest dobrze (pomijając bardzo ciche "buczenie" od trafo). Niestety tuner jest bardzo cichy na wszystkich zakresach (w stosunku do wejścia magnetofonowego o jakieś 1/2). Na długich "łapie" jedną stację, FM tylko szum (kondensatory do zmiany pasma już wycięte - ktoś już coś próbował).
Obecnie na WE jest:
1. 15.3V
2. 47.0V
Podpinając wtyczkę zasilania tunera:
1. 5.0V
2. 45.4V
Moje pytanie jako początkującego, jaki element w sekcji tunera może być uszkodzony?