Witam,
Posiadam kierownicę Logitech Driving Force GT. Podczas jej użytkowania poczułem silny opór, a potem jego brak. Kierownica kręci się normalnie w lewo, lecz w prawo ma lekki opór, mimo wyłączonego w oprogramowaniu (kiedy jest odłączona od zasilania występuje to samo). Poza tym kierownica jest sprawna, można normalnie z niej korzystać. Jest jednak czasami problem przy kalibracji. Kręci się od prawej do lewej, a potem już nie chce z powrotem. Kupiłem ją używaną w bardzo dobrym stanie i bez problemu korzystałem z niej przez ok. 2 lata.
Posiadam kierownicę Logitech Driving Force GT. Podczas jej użytkowania poczułem silny opór, a potem jego brak. Kierownica kręci się normalnie w lewo, lecz w prawo ma lekki opór, mimo wyłączonego w oprogramowaniu (kiedy jest odłączona od zasilania występuje to samo). Poza tym kierownica jest sprawna, można normalnie z niej korzystać. Jest jednak czasami problem przy kalibracji. Kręci się od prawej do lewej, a potem już nie chce z powrotem. Kupiłem ją używaną w bardzo dobrym stanie i bez problemu korzystałem z niej przez ok. 2 lata.