logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Logitech Driving Force GT - Opór przy skręcie w prawo i problemy z kalibracją

paardi 03 Lip 2024 13:10 306 2
REKLAMA
  • #1 21141564
    paardi
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam,
    Posiadam kierownicę Logitech Driving Force GT. Podczas jej użytkowania poczułem silny opór, a potem jego brak. Kierownica kręci się normalnie w lewo, lecz w prawo ma lekki opór, mimo wyłączonego w oprogramowaniu (kiedy jest odłączona od zasilania występuje to samo). Poza tym kierownica jest sprawna, można normalnie z niej korzystać. Jest jednak czasami problem przy kalibracji. Kręci się od prawej do lewej, a potem już nie chce z powrotem. Kupiłem ją używaną w bardzo dobrym stanie i bez problemu korzystałem z niej przez ok. 2 lata.
  • REKLAMA
  • #2 21142705
    sigwa18
    Poziom 43  
    Posty: 11938
    Pomógł: 1184
    Ocena: 3322
    Tranzystory w na płycie głównej do sprawdzenia oraz dioda. Pewnie jeden z dwóch podwójnych wystrzelił.
  • #3 21144199
    paardi
    Poziom 2  
    Posty: 2
    >>21142705 Okej, a czy jako osoba, która się na tym kompletnie nie zna, mogłaby to naprawić, czy raczej odwiedzić kogoś, kto to naprawia?
REKLAMA