Witam. Mam pada od PS3 i zainstalowałem go na laptopie żeby grać przez Steam w World of Tanks. WoT dodałem do swojej biblioteki na Steam, pad też działa, mogę chodzić po Steamie. Kiedy chcę uruchomić grę na Steamie, zaznaczam padem ,,graj,, pojawia się komunikat uruchamianie i za chwilę wraca znowu żeby zaznaczyć ,,graj,, Tak w kółko. Pojawia się też okienko gry WoT tak jak bym chciał włączyć nie przez Steam, ale przez skrót na pulpicie. Kliknę myszką graj, gra się ładuje ale mogę grać za pomocą myszki. Nie ma w opcjach gry żeby ustawić granie padem zamiast myszki. Co i gdzie mam ustawić żeby grać padem? Wiem że można grać padem od PS3. Jeśli trzeba mogę podesłąć zdjęcia.