Witam. Mam telewizor Philips 50PUS7334/12.
Ostatnio mi oprogramowanie szwankowało, przełączało mi łączą ciągle na jedno HDMI. Więc zresetowałem telewizor. Lecz teraz nie mam wszystkich ustawień. Na przykład takich jak: ustawienia aplikacji, osobiste, znaczy chodzi mi głównie o tryb ograniczonego dostępu. Wcześniej dla dziecka to miałem. Teraz nie ma nic takiego. I nie wiem co mam z tym począć. Proszę o pomoc.
Ostatnio mi oprogramowanie szwankowało, przełączało mi łączą ciągle na jedno HDMI. Więc zresetowałem telewizor. Lecz teraz nie mam wszystkich ustawień. Na przykład takich jak: ustawienia aplikacji, osobiste, znaczy chodzi mi głównie o tryb ograniczonego dostępu. Wcześniej dla dziecka to miałem. Teraz nie ma nic takiego. I nie wiem co mam z tym począć. Proszę o pomoc.