Dobry wieczór. Czy koleżanki i koledzy wiedzą, komu w Polsce mógłbym przekazać do naprawy radiostację Xiegu X6100? Nie nadaje, wzmacniacz podłączony do wyjścia antenowego nie podejmuje pracy, WFS = 1, na wodospadzie widać wywołanie. Kupiłem "sprawną", a okazała się uszkodzona. Domyślam się, że wciśnięto PTT bez anteny.
Pozdrowienia, Daniel SP6DD
Pozdrowienia, Daniel SP6DD