logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Przejściówka BAFO 810 USB-RS232 - problem z sharingiem i programowaniem Ferguson 3018SE

djcma 07 Gru 2005 22:05 1073 2
REKLAMA
  • #1 2063765
    djcma
    Poziom 11  
    Posty: 22
    Witam zakupiłem przejsciówke http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72913680 BAFO 810 nie wiem ale chcialem skożystac z sharingu i programowac fergusona 3018se problem polega na tym ze mnie wyzuca pa 30 sec z sharingu a wgrywanie softu kończy sie na zawieszeniu paska postepu....Nie wiem potrzebuje pomocy z panstwa strony prosze o pomoc o sterowniki lub porady co i jak bo cos mi ta przejsciówka nie gra tak jak powinna mam xp prof i nie wiem jak sie ustawia ten system pod Przejsciówke z USB na RS232....


    PROSZE O POMOC
    POZDRAWIAM
  • REKLAMA
  • #2 2063907
    erneest
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 547
    Pomógł: 28
    Ocena: 26
    Dlaczego nie używasz zwykłego RS232? Te przejściówki żyją własnym, wewnętrznym życiem. 10 chodzi prawidłowo a 11 nie chce działać za żadne skarby.
  • #3 2065242
    djcma
    Poziom 11  
    Posty: 22
    Poniewaz uzywam laptopa i chciałbym z laptopa podlaczyc sharing....
    POMÓŻCIE

    Dodano po 1 [godziny] 25 [minuty]:

    PANOWIE prosze o pomoc za przejsciówke dalem 45 zł i nie mówcie ze z Ukladu FTDI nie odpale tego sharingu...;/
REKLAMA