Witam zakupiłem przejsciówke http://www.allegro.pl/show_item.php?item=72913680 BAFO 810 nie wiem ale chcialem skożystac z sharingu i programowac fergusona 3018se problem polega na tym ze mnie wyzuca pa 30 sec z sharingu a wgrywanie softu kończy sie na zawieszeniu paska postepu....Nie wiem potrzebuje pomocy z panstwa strony prosze o pomoc o sterowniki lub porady co i jak bo cos mi ta przejsciówka nie gra tak jak powinna mam xp prof i nie wiem jak sie ustawia ten system pod Przejsciówke z USB na RS232....
PROSZE O POMOC
POZDRAWIAM
PROSZE O POMOC
POZDRAWIAM