Pomocy!
Jak zdjac kod regionalny z Panasonica DVD-A310 (w tej chwili ma oryginalny region 1)?
Jak zdjac kod regionalny z Panasonica DVD-A310 (w tej chwili ma oryginalny region 1)?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam