Cześć, potrzebuje informacji czy bramę segmentową np. wiśniowski będę w stanie przerobić tak aby przedłużyć prowadnice pionowe aby podnieść prowadnice poziomą o metr w górę? Czy wykonywał ktoś taką modyfikacje? Wysokość garażu to 3.5m a brama 2.2m zależy mi żeby nie utracić miejsca w garażu i bramę przenieść pod sufit.