Cześć, jest to mój pierwszy post na forum, piszę z prośbą o pomoc oraz możliwe wyjaśnienie i podłączenie urządzenia, jakim jest Kuhnke Kuax 654 Mini. Moim głównym pytaniem oraz zagwozdką jest użycie tego jako sterownika do budowy tokarki CNC i chodzi o to, że jestem nowy w temacie sterowników do CNC i nie jestem pewien, czy jest to wystarczające oraz co byłoby potrzebne. Szukałem instrukcji lub jakichś informacji w internecie, lecz nie zdołałem nic znaleźć. Prosiłbym o pomoc i wyrozumiałość