logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak podłączyć i używać Kuhnke Kuax 654 Mini jako sterownik do tokarki CNC?

Mateusz_Hobbysta 30 Sie 2024 21:01 204 0
REKLAMA
  • #1 21209819
    Mateusz_Hobbysta
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Cześć, jest to mój pierwszy post na forum, piszę z prośbą o pomoc oraz możliwe wyjaśnienie i podłączenie urządzenia, jakim jest Kuhnke Kuax 654 Mini. Moim głównym pytaniem oraz zagwozdką jest użycie tego jako sterownika do budowy tokarki CNC i chodzi o to, że jestem nowy w temacie sterowników do CNC i nie jestem pewien, czy jest to wystarczające oraz co byłoby potrzebne. Szukałem instrukcji lub jakichś informacji w internecie, lecz nie zdołałem nic znaleźć. Prosiłbym o pomoc i wyrozumiałość Jak podłączyć i używać Kuhnke Kuax 654 Mini jako sterownik do tokarki CNC?
  • REKLAMA
REKLAMA