Witam ! moja motorola c975 po podłączeniu ładowarki nie ładuje, tzn. gdy podłącze ładowarke włączy sie klawiatura, piknie, i wskaznik bateri znika, czymałem tą motorole na ładowarce całą noc a bateria sie nie naładowała. po odłączeniu ładowarki wskaznik bateri pojawia sie spowrotem. nie wiem co sie dzieje bo niby reaguje na ładowarke a nie ładuje!!! prosze o porade co z tym da sie zrobic! szukałem na elektrodzie ale nic nie znalazłem na ten temat!