Witam, mam problem z ekspresem Siemens EQ500 Integral. Wszystko dobrze chodzi, jedynie gdy następuje wylewanie się kawy, to cieknie ona po ściance zewnętrznej i nie dostaje się do podajnika. Jak rozebrać drzwiczki i co poluzować, żeby dostać się do środka.
>>21216620 Pozostałe podzespoły są dobre, wężyk, który prowadzi wodę do dyszy, odskoczył i jest za ścianką, przez co muszę dostać się do środka drzwi i na nowo go włożyć. Problem w tym, że drzwi mają jedną śrubkę, a reszta to sztywne zabezpieczenia.