Mam wyjęte z nissana qashqai'a (j11) radio (wymienione na stację multi) które mogłoby być bazą, np. do odbiornika na budowę lub na działkę. Problem w tym, że to radio jest przypisane do konkretnego auta więc nie wiem czy da się je uruchomić poza samochodem. Tu trzeba by jakoś oszukać radio, że jest podłączone do auta. Domyślam się, że chyba nie ma prostego na to sposobu jednak postanowiłem postawić to pytanie choćby dlatego, że może ktoś rozważał nad rozwiązaniem tego problemu wiec może zechce się podzielić spostrzeżeniami.