Witam
Mam telefon N3410, który zaraz po włączeniu i zalogowaniu się do sieci wyłącza się. Telefon jest po upadku. Kiedyś spadł kuzynowi. Wygrzewałem go i czyściłem kilka razy. Ostatnio przecodził dwa dni i znowu zaczął. Podejrzewam układ CCONT, gdyż podczas ostatniego grzenia głównie skupiłem się na nim i zaczął chodzić dobrze. Wydaje mi się, że któraś z kulek mogła wypaść lub nie styka dobrze.
Co wy o tym sądzicie??
Mam telefon N3410, który zaraz po włączeniu i zalogowaniu się do sieci wyłącza się. Telefon jest po upadku. Kiedyś spadł kuzynowi. Wygrzewałem go i czyściłem kilka razy. Ostatnio przecodził dwa dni i znowu zaczął. Podejrzewam układ CCONT, gdyż podczas ostatniego grzenia głównie skupiłem się na nim i zaczął chodzić dobrze. Wydaje mi się, że któraś z kulek mogła wypaść lub nie styka dobrze.
Co wy o tym sądzicie??