Cześć,
Dostałem monitor z lekko porysowanym/zmatowionym ekranem ? Na tych mikroryskach światło się rozszczepia jak w soczewce i wygląda to dość kiepsko (pomimo tego, że przy wyłączonym monitorze ryski są prawie niewidoczne - trzeba się dobrze przyjrzeć i wiedzieć gdzie patrzeć).
Można to czymś wypolerować ?
Pozdrawiam,
Zbyszek
Dostałem monitor z lekko porysowanym/zmatowionym ekranem ? Na tych mikroryskach światło się rozszczepia jak w soczewce i wygląda to dość kiepsko (pomimo tego, że przy wyłączonym monitorze ryski są prawie niewidoczne - trzeba się dobrze przyjrzeć i wiedzieć gdzie patrzeć).
Można to czymś wypolerować ?
Pozdrawiam,
Zbyszek