Witam. Mam pewien problem mianowicie założyłem klimatyzację manualną w Renault Master 3 2013 rok. Instalacja elektryczna została podłączona zgodnie z schematem lecz nie startuje w ogóle nie zapala się dioda AC na przełączniku. W sterowniku silnika jest taka informacja ( zadanie klimatyzacji - nie wykryte). Dodam że po odłączeniu czujnika ciśnienia klimatyzacji wywala błąd czujnika ciśnienia. Czy przerabiał ktoś taki temat ?