Witam, mam pytanie dotyczące kierownicy Logitech G Saitek, mianowicie promień skrętu powinien obracać się 900 stopni, czyli około 2.5 obrotu. Gdy podłączam kierownicę pod PC, to łapie więcej niż 1.5 obrotu. Co może być nie tak? I do tego pedały nie reagują.