tak masz rację. osuszacz, bo w nim pracuje ta sprężarka, przestał skraplać wodę. Wymieniłem więc kondensator (akurat znajomy ma taki sam, to podmieniłem) i osuszacz zaczął działać, ale sprężarka się strasznie grzała. podmieniłem więc dodatkowo to zabezpieczenie termiczne, które wstawiłem na zdjęciach i było już okay. Podejrzewam, że przyczyną grzania się jest uszkodzone zabezpieczenie, bo jak z innego osuszacza działa prawidłowo, to wskazuje wszystko, że to właśnie to. Nie wiem tylko, jaki zamówić nowy, bo na sprawnym zamienniku i starym nie ma żadnego symbolu.