witam wszystkich mam taki problem.kupilem siemensa c65 na stadionie w warszawie.niesprawdzalem go bo mnial slaba baterie. gdy dojechalem do domu uruchomilem go. chodzi na idei teraz na orange i NIEMA ZASIEGU. niewiem co sie dzieje tak to wszystko normalnie chodzi tylko siie nieda dzwonic ani esow wysylac. jak sie laczy to pisze """aparat odzucony""" co jest z nim grane to niewiem moze ktos z was mnial takie cos>
pozdrawiam.
pozdrawiam.