logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Siemens C65 brak zasięgu na Orange - co może być przyczyną?

elektronik_lol 11 Gru 2005 19:31 1227 14
REKLAMA
  • #1 2074749
    elektronik_lol
    Poziom 16  
    Posty: 237
    Pomógł: 9
    Ocena: 6
    witam wszystkich mam taki problem.kupilem siemensa c65 na stadionie w warszawie.niesprawdzalem go bo mnial slaba baterie. gdy dojechalem do domu uruchomilem go. chodzi na idei teraz na orange i NIEMA ZASIEGU. niewiem co sie dzieje tak to wszystko normalnie chodzi tylko siie nieda dzwonic ani esow wysylac. jak sie laczy to pisze """aparat odzucony""" co jest z nim grane to niewiem moze ktos z was mnial takie cos>

    pozdrawiam.
  • REKLAMA
  • #2 2074830
    tino2003
    Admin grupy GSM
    Posty: 23694
    Pomógł: 1971
    Ocena: 2085
    Poprostu kupiłeś skrojonego fonka i ma zablokowany imei, teraz więc masz zabawkę bezużyteczną, możesz sobie w gierki grać.
    pozdr
  • #3 2074863
    elektronik_lol
    Poziom 16  
    Posty: 237
    Pomógł: 9
    Ocena: 6
    czyli co?? czego ma zablokowany imei? bo nierozumiem do konca.
    pozdro
  • REKLAMA
  • #4 2074903
    arti123
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 2927
    Pomógł: 377
    Ocena: 96
    dokładnie. Ludzie !! kupujecie telefony bez sprawdzania !! brrr...
  • REKLAMA
  • #5 2074910
    fact
    Poziom 10  
    Posty: 59
    Ocena: 1
    telefon jest kradziony i ma zablokowany imei przez operatora
  • #6 2074932
    elektronik_lol
    Poziom 16  
    Posty: 237
    Pomógł: 9
    Ocena: 6
    czyli nadaje sie tylko na czesci?? kurde no a tani byl.100zeta.ale szkoda no fajny telefonik.to na czesci go sprzedam.trudnomoze wyciagne ta 100 zobaczymy.

    pozdrawiam.
  • #7 2075453
    ftb
    Poziom 35  
    Posty: 2217
    Pomógł: 315
    Ocena: 100
    prawdopodobnie nr zablokowany ale na wszelki wypadek sprawdził bym go na N3310.U mnie kilka razy okazywało się że mimo podobnego zachowania się fonów nr nie były zablokowane lecz uszkodzone płyty.
  • #8 2075557
    marcinpiet
    Poziom 11  
    Posty: 17
    niewiedziałem ze ludzie kupuja walone telefony poprostu 100% inteligencji pozrawiam a na przyszlósc niepolecam kupowac telefonu na stadionie:D
  • #9 2075602
    elektronik_lol
    Poziom 16  
    Posty: 237
    Pomógł: 9
    Ocena: 6
    wiecie mi ten telefon lata.bo mam nokie 3200 tylko tak sie pytam z ciekawosci.co moze byc z nim nietak.a lezy pod moimi nogami sobie paleta sie.sprzedam go na alegro. no dobra ja sie nieznam tak bardzo na kom skad mam wiedziec na przyszlosc ze to kradziony telefon czy nie.?? bo ja niewiem po czym to poznac.

    pozdro.>: _ )
  • #10 2116321
    elektronik_lol
    Poziom 16  
    Posty: 237
    Pomógł: 9
    Ocena: 6
    witam ponownie.

    dzisiaj kiedy chcialem tym siemensem zrobic zdjecie wzmacniacza. zawiesil sie po nacisnieciu ok. ale sluchajcie dalej . dziwny zbieg okolicznosci. telefon zlapal siec. normalnie nawet na 112 zadzwonilem. zeby sprawdzic czy naprawde da razde z niego korzystac.bo jak wtedy niechcial sie polaczyc z 112.pisalo aparat odzucony.

    czyli teraz co. aparat odblokowali jak on był ciachany. czu moze antena do wymiany bedzie. bo juz sie pogubilem sam.

    prosil bym was o obiasnienia zwiazane z tym co sie stalo.

    jezeli czegos nienapisalem chetnie dopisze. poniewaz jestem bardzo ciekawy dlaczego po roku zaczol normalnie chodzic.dziwne.
  • REKLAMA
  • #11 2116631
    ftb
    Poziom 35  
    Posty: 2217
    Pomógł: 315
    Ocena: 100
    przeczytaj co Ci napisałem..sprawdz nr a nie dywaguj co jest lub nie..
  • #12 2116905
    elektronik_lol
    Poziom 16  
    Posty: 237
    Pomógł: 9
    Ocena: 6
    hmm ale popatrz to jest dziwne. caly rok telefon niechcial sie laczyc z siecia a teraz raptem wszystko chodzi normalnie. czy to niejest dziwne.???

    przypuscmy ze kom byl lewy np. to co tak sobie operator by sciagnal blokade z imeiu. wlasnie mnie to interesuje. czy nawet chcialby mnie jakos namierzyc. chyba to jest niemozliwe?? hehe ale mnie to dziwi dlaczego tak sie zrobilo.
  • #13 2117529
    pinout
    Poziom 16  
    Posty: 243
    Pomógł: 8
    Ocena: 5
    moze nie był zablokowany tylko mogłeś mieć karte sim już nie ważną (też nie ma wtedy zasięgu), teraz włożyłeś inną i działa.
  • #14 2118151
    elektronik_lol
    Poziom 16  
    Posty: 237
    Pomógł: 9
    Ocena: 6
    tak zmienilem karte. ale i tak niebylo zasiegu.!!! ja go po scianach zucalem i moze dlatego.

    dobra koniec tematu bo cio niektorzy sie wqzają

    pozdrawiam. wszystkich forumowiczow. :)
  • #15 2118345
    ftb
    Poziom 35  
    Posty: 2217
    Pomógł: 315
    Ocena: 100
    dobra ...wyślij mi na pw nr tego siemensa a odpowiem Ci co i jak
REKLAMA