Witam wszystkich 🙂
Saeco Aulika w trakcie odwapniania nie ustawia zaparzacza w pozycji górnej i w trakcie pompowania wody wyskakuje komunikat o zapowietrzonym układzie.
Jak otworzę zawór (palec) za zaparzaczem, to woda leci prawidłowo i komunikat o zapowietrzeniu znika. Parzenie kawy działa prawidłowo.
Miał ktoś taki przypadek i jak go można rozwiązać?
Saeco Aulika w trakcie odwapniania nie ustawia zaparzacza w pozycji górnej i w trakcie pompowania wody wyskakuje komunikat o zapowietrzonym układzie.
Jak otworzę zawór (palec) za zaparzaczem, to woda leci prawidłowo i komunikat o zapowietrzeniu znika. Parzenie kawy działa prawidłowo.
Miał ktoś taki przypadek i jak go można rozwiązać?