Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tammeteo123 napisał:Podczas wyjmowania grzałki stwierdziłem dużo szarego brudu o ciastopodobnej konsystencji obok niej. Nie wiem jak do wyciągnąć?
User2039 napisał:Najszybciej będzie rozebrać, wyczyścić i przy okazji wymienić łożyska i uszczelniacz.