logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Programator SVOD4 - jak poprawnie programować KBC przez złącze klawiatury?

kadlub1984 05 Gru 2024 07:38 1179 3
REKLAMA
  • #1 21333585
    kadlub1984
    Poziom 9  
    Posty: 822
    Pomógł: 12
    Ocena: 29
    Witam.
    Zakupiłem programator svod4 i przed przystąpieniem do użytkowania mam kilka pytań.
    oprogramowanie pobieram ze strony svod-project.com ?
    i mam pytanie odnośnie programowania kbc przez złącze klawiatury.
    czy robię to w tej kolejności?
    1)programator podpięty do laptopa z oprogramowaniem.
    2) podpinam taśmę pod złącze klawiatury (sprawdzam piny)
    3)podpinam dodatkową masę do programowanej płyty.
    4) Włączam zasilanie na programowanej płycie.
    Do tej dodatkowej masy wystarczy zwykły przewód USB na USB mini?
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 21378176
    kadlub1984
    Poziom 9  
    Posty: 822
    Pomógł: 12
    Ocena: 29
    Witam. Nie będę może zakładał dodatkowego tematu więc napiszę tu bo to jest powiązane mam płytę od HP omen 15 en
    DAG3ECMBCD0 REV D
    KBC ITE5570E-256
    Czy ktoś mi pomoże go zaprogramować?
    Wszystko podłączyłem ściągnąłem pinaut z serwera svod 4. Niby go wykrywa ale w zapisanym pliku mam same 55. Znalazłem podobny temat na elvikom i przypuszczam że ściągnęłem taki sam pinaut jak w tamtym temacie.
    Czy ktoś powie jak się tworzy swój pinaut.
    Wiem w której zakładce w aplikacji svod ale na co trzeba zwrócić uwagę ustawiając te piny.

    Dodano po 1 [godziny] 44 [minuty]:

    Ok. Znalazłem filmik i ogarnełem temat. Już wiem co z czym się je :).
  • #4 21379141
    kadlub1984
    Poziom 9  
    Posty: 822
    Pomógł: 12
    Ocena: 29
    Wszystko już wiem. Zamykam temat
REKLAMA