Witam.
Zakupiłem programator svod4 i przed przystąpieniem do użytkowania mam kilka pytań.
oprogramowanie pobieram ze strony svod-project.com ?
i mam pytanie odnośnie programowania kbc przez złącze klawiatury.
czy robię to w tej kolejności?
1)programator podpięty do laptopa z oprogramowaniem.
2) podpinam taśmę pod złącze klawiatury (sprawdzam piny)
3)podpinam dodatkową masę do programowanej płyty.
4) Włączam zasilanie na programowanej płycie.
Do tej dodatkowej masy wystarczy zwykły przewód USB na USB mini?
Zakupiłem programator svod4 i przed przystąpieniem do użytkowania mam kilka pytań.
oprogramowanie pobieram ze strony svod-project.com ?
i mam pytanie odnośnie programowania kbc przez złącze klawiatury.
czy robię to w tej kolejności?
1)programator podpięty do laptopa z oprogramowaniem.
2) podpinam taśmę pod złącze klawiatury (sprawdzam piny)
3)podpinam dodatkową masę do programowanej płyty.
4) Włączam zasilanie na programowanej płycie.
Do tej dodatkowej masy wystarczy zwykły przewód USB na USB mini?