logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Bezpieczna temperatura na kotle Viessmann Vitodens 050-W Boka - 30 stopni?

Zangon 18 Gru 2024 16:10 1113 3
REKLAMA
  • #1 21353643
    Zangon
    Poziom 6  
    Posty: 20
    Ocena: 3
    Pytanie o ustawienie temp na kotle - ogrzewanie. Viessmann Vitodens 050-W boka.
    Czy 30 stopni jest ok? Głowice na 5 ustawione. Nie wybuchnie kocioł?
  • REKLAMA
  • #2 21353662
    balonika3
    Poziom 43  
    Posty: 11012
    Pomógł: 1318
    Ocena: 3698
    A dlaczego ma wybuchnąć? Jeżeli taka temperatura jest wystarczająca do ogrzania pomieszczeń, to jak najbardziej może być.
  • REKLAMA
  • #3 21353735
    Zangon
    Poziom 6  
    Posty: 20
    Ocena: 3
    No wiem. Przesadzam. Ale czy np. nie wyłączy się sam, bo za mała temp. np. albo że coś z ciśnieniem się stanie. Chodzi o to, że przez 2 tygodnie nikogo w domu nie będzie, a chcę spać spokojnie..
  • #4 21353743
    balonika3
    Poziom 43  
    Posty: 11012
    Pomógł: 1318
    Ocena: 3698
    To nie jest stary, komunistyczny piecyk, w którym płomień zgasł, a gaz dalej leciał. Skoro jest taki zakres temperatury, to może być tyle ustawione. Jeżeli nie taktuje, to jest w porządku.
REKLAMA