Pytanie o ustawienie temp na kotle - ogrzewanie. Viessmann Vitodens 050-W boka.
Czy 30 stopni jest ok? Głowice na 5 ustawione. Nie wybuchnie kocioł?
Czy 30 stopni jest ok? Głowice na 5 ustawione. Nie wybuchnie kocioł?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam