Cześć. Mam kłopoty z TV SONY KV-2584MT a konkretnie z obrazem. Pojawił sie jasny pas w górnej części ekranu o troche zmienionej geometri (wygląda to jak obraz przez soczewkę), natomiast na samym dole ekranu obraz jakby się zawiną (około 1 cm). Prosze o pomoc jak to wyregulować.