Witam. Telefon samsung a42, odnaleziony po latach w szufladzie, nie używany, po podłączeniu ładowarki, pojawia się ikonka ładowania, kółko z błyskawicą i nie można go naładować. jakby bateria nie przyjmowała prądu. Nie da się go włączyć. Można coś na to poradzić, czy telefon do kosza?