Witam
Wczoraj zakupiłem słuchawki Arctis Nova 5 wireless, lewa słuchawka gra ciszej od drugiej. Czy to wada fabryczna? Dodam, że we właściwościach słuchawek nie mam opcji zmiany lub sprawdzenia, jaki jest balans dźwięku w obu słuchawkach. Są to słuchawki bezprzewodowe, więc pierwsze, co zrobiłem, to rozłączyłem i podłączyłem je od nowa, z myślą że może jakiś błąd wystąpił przy parowaniu słuchawek, jednak problem nie ustąpił.
Wczoraj zakupiłem słuchawki Arctis Nova 5 wireless, lewa słuchawka gra ciszej od drugiej. Czy to wada fabryczna? Dodam, że we właściwościach słuchawek nie mam opcji zmiany lub sprawdzenia, jaki jest balans dźwięku w obu słuchawkach. Są to słuchawki bezprzewodowe, więc pierwsze, co zrobiłem, to rozłączyłem i podłączyłem je od nowa, z myślą że może jakiś błąd wystąpił przy parowaniu słuchawek, jednak problem nie ustąpił.