Zawsze przy odpalaniu komputera jeden z wentylatorów robi trzeszczący dźwięk i około po minucie działa już cicho, normalnie. Mam obudowę Krux Vako i fabryczne wentylatory z tej obudowy. Czy powinienem coś z tym robić i czy to jest niebezpieczne?
AI: Który z wentylatorów w obudowie Krux Vako wydaje ten trzeszczący dźwięk? Czy jest to wentylator z przodu, z tyłu, na górze, czy może wentylator procesora?
Nie wiem, który to wentylator.
AI: Czy w ostatnim czasie dokonywałeś jakichś zmian lub konserwacji w komputerze, które mogłyby wpłynąć na działanie wentylatorów?
Po wymianie obudowy ani nie odkurzałem kurzu, ani nic.
AI: Który z wentylatorów w obudowie Krux Vako wydaje ten trzeszczący dźwięk? Czy jest to wentylator z przodu, z tyłu, na górze, czy może wentylator procesora?
Nie wiem, który to wentylator.
AI: Czy w ostatnim czasie dokonywałeś jakichś zmian lub konserwacji w komputerze, które mogłyby wpłynąć na działanie wentylatorów?
Po wymianie obudowy ani nie odkurzałem kurzu, ani nic.