Przykro mi, ale nikt ci tego nie powie.
Nie wiemy jak są poprowadzone przewody, jak są zasilone, jaka jest ich rola.
Trzeba by to pomierzyć, posprawdzać, zajrzeć pewnie do puszek łączeniowych.
Kolorystyka przewodów jest dziwna, na zdjęciu nie widać podziału na kable.
Sensowne byłoby uznanie, że jest to połączenie od oprawy, do oprawy i wtedy powinno się łączyć kolorami.
Czarny, z czarnym do zacisku L w oprawie, niebieski z niebieskim do zacisku N w oprawie, oraz żółto-zielony z żółto-zielonym do zacisku uziemienia w oprawie.
Tu jednak nie zgadza się kolorystyka i ilość żył do takiego rozwiązania.
Nie wiemy czy to jakaś instalacja inteligentna, tradycyjna, czy ktoś wymyślił jakieś "gospodarcze" rozwiązanie.
Możemy zaproponować zawołanie elektryka z uprawnieniami i przyrządami pomiarowymi, który będzie w stanie na miejscu "rozgryźć" ten przypadek.
Z tego zdjęcie niestety możemy tylko "gdybać" i snuć dużo niezbyt pomocnych pomysłów, szczególnie że nie znamy twojego poziomu umiejętności i znajomości tematu elektryki.
Trudno nam ocenić jaki poziom rad skierować do ciebie w takim wypadku.
Potrzebujemy więcej informacji o tym przypadku i zdjęć.
Jak to wygląda w innych punktach, jak wygląda puszka od tej instalacji.
Jak ma funkcjonować ta instalacja.